עיצוב פנים

עיצוב פנים בשבילי זה הדבר שגורם לכולנו להרגיש ולהתרגש.

שלב נכון להכניס מעצבת פנים לתהליך הוא כבר בשלבי התכנון – הלא סופיים של הבית, כך אפשר לשנות דברים שיכולים בהחלט לחסוך בעלויות וכמובן התכנון יהיה מדויק יותר עבורכם. כמו למשל מיקום וסגנון המדרגות – נכון שיוחלט בשלבים המוקדמים של התכנון שמשפיעים קונסטרוקטיבית וכמובן עיצובית על החלל. הרבה אנשים פונים למעצבת פנים בזמן שתכנון הבית שלהם נמצא בהליך אישור מול הרשויות ואז המשמעות של זה שאפשר לעשות שינויים פנימיים – ללא עלויות של ביצוע. (שינויים חיצוניים מצריכים אישור חדש מול הוועדה לתכנון ובניה ולפעמים שלב זה קצת מאוחר מידי.)

השלב הנכון להכניס מעצבת פנים כשרוכשים דירה מקבלן זה בשלב שינויי הדיירים או לפחות לפני ביצוע תכנית החשמל ובחירת הריצוף והקרמיקות. הדבר מאוד משמעותי – שכן יש למעצבת ראיה כוללת וחשיבה מעבר לשלב הנתון בבניה. לדוגמא: תכנון ועיצוב ארונות בחדרי רחצה או לחילופין איך משדרגים בעלות מינימלית ארון סטנדרט שמקבלים מהקבלן. באיזה סגנון יהיו גופי התאורה וכמובן היכן למקם אותם. כמובן שבהמשך העבודה כוללת בחירה של צבעים, פרטי ריהוט ואביזרים שונים שנותנים את האופי המיוחד של הבית שלכם.

ואם כבר עברתם לבית החדש שלכם ולא היה מעורב איש מקצוע שליווה אתכם, גם אז יש מקום למעצבת פנים שתיכנס לתמונה ותעזור לכם למקם את הריהוט לבחור צבעים, תאורה והשלמת פריטים שיתנו אופי ותחושת שיכות לבית שלכם.

אתם מוזמנים ליצור איתי קשר לקביעת פגישה ראשונה, ונתחיל ביחד לעצב את בית חלומותיכם!

 

לקבלת פרטים נוספים השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם