המלצות

חמוטל וישי דויטשמן

מזכרת בתיה

לפני כחמש שנים יצאנו למסע של בניית הבית שלנו מחדש.

דקלה הצטרפה אלינו מתחילת המסע והיתה שותפה מלאה ומרכזית לאורך כל הדרך.

בסבלנות מקצועיות נחישות ומעשיות תכננה איתנו את הבית. היתה סבלנית להתלבטויות וידעה לתת את המידע הרלוונטי שיסייע לקבל החלטות. כאשר עשינו חישוב מסלול מחדש ושינינו ה-כ-ל היתה נכונה לחשוב שוב על הכל מחדש ולצור תוכנית אחרת חדשה. לאחר מכן ליוותה אותנו בתהליך בחירת הקבלן באופן צמוד וניהלה את תהליך הבניה: הגיעה לאתר, לא ויתרה על פרטים גדולים כקטנים עזרה לנהל את בעלי המקצוע.

הרגשנו כי היא שותפה מלאה ואכפתית כלפיי כל פרט. מזה 3.5 שנים אנחנו גרים בביתנו האהוב ונהנים מאוד מהתוצאה. 

טובי ואריאל ידין

מזכרת בתיה

תהליך העבודה שלי עם דקלה היה מושלם בעיני מהרבה בחינות:

 כבן אדם שאין לו סבלנות להסתובבויות ובחירות, דקלה חסכה לי המון כאב ראש: עשתה בשבילי את עבודת הסינון הראשונית, שלחה לי דגמים סופיים לבחירה, המליצה ונתנה עצות עיצוביות.

בנוסף, הבית שלנו קטן ועם אתגרי מקום. בעזרת פתרונות עיצוביים מבריקים הפך הבית מבית קטן ונעדר מקומות איחסון לבית מרווח עם שפע מקומות והברקות איחסון.

 לכל פריט ולכל דבר תוכנן המקום הראוי לו.

מעבר לעבודת האדריכלות והעיצוב דקלה גם ניהלה את אנשי המקצוע השונים, והסירה מאיתנו את כל ההתעסקות איתם. 


ממליצה בחום רב, ובהחלט הייתי בוחרת בה מחדש.

תמר וניר וינשטוק

בית גמליאל

לכל המעוניין (במעצבת נהדרת),

בהחלטה של רגע לאחר חודשים של תכנון, התחלנו לשפץ את המטבח. תוך כדי שבירת קירות באלגן ופרוק המטבח, המליצו לנו על דקלה לעצב ולתכנן את המטבח. דקלה מיד הגיעה, לא נבהלה (טוב, אולי רק קצת) שכבר השיפוץ בעיצומו בלי שהיו לנו תכניות, ועשתה לנו סדר בראש ובמטבח. תוך יומיים היו תכניות יפיפיות לנגרים (עצים ונפלאות הנהדרים, מומלצים בחום רב), לקרמיקה, כלים סניטרים, ריצוף, חשמל ושיש. הכל. על הכל היא חשבה, ועוד לפני שהספקנו לבקש, היא ידעה את התשובה. איפה לקנות, למי להתקשר, איפה תתכן בעיה.

המטבח יצא מהמם!! אפילו בעלי נאלץ להודות שהיה שווה.

דקלה מקצועית, אדיבה, סבלנית ויצירתית מאוד ומומלצת מאוד מאוד!!

שיפוץ הבא רק ורק עם דקלה.

 

יעל ושי מונזון

מזכרת בתיה

דקלה יקרה.

היה לנו העונג לעבוד איתך בשיפוץ .מעבר ליצירתיות שלך וליכולת שלך לראות בדמיונך את התמונה הכוללת ואת התוצאה הסופית, את קשובה ונעימת הליכות. הרגשנו שאת משלבת בצורה אידיאלית את הצרכים והבקשות שלנו יחד עם הטעם הטוב, איכות העבודה, הירידה לפרטים והעיצוב האסתטי שלך.

התוצאה מדברת בעדך ,תודה רבה!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן