הדברים החשובים בתכנון דירת קבלן

מעצבת פנים

הדברים החשובים בתכנון עיצוב דירות קבלן

החלטתם לבנות או לקנות דירת קבלן מזל טוב, בטרם תכנסו לדירה שרכשתם חשוב שתתכננו אותה כמו שצריך עם מעצבת פנים אשר תעזור לכם בכל השלבים השונים עד קבלת הדירה. מעצבת פנים תעזור לכם בכל הפרטים החל מתוכניות העבודה ועד סוגי הריצופים והחיפויים, הדלתות ועד תריסי המיזוג (גרילים). שירותי עיצוב פנים ניתנים ע"י מעצבת פנים במרכז או בכל אזור אחר לאורך כל תהליך מהתכנון ועד סיום עיצוב הדירה.

למה חשוב שמעצבת פנים תעזור לכם בתכנון דירת הקבלן?

עיצוב פנים במיוחד של דירה חדשה או בניית בית מצריכה עזרה של איש מקצוע בכל שלב ושלב. מעצבת פנים היא אשת מקצוע עם ניסיון רב בתחום, והיא עוזרת לאפיין את צרכיו של הלקוח, רצונותיו וחלומותיו ע"י כך שהיא מעבירה אותם לתכנון המתאים לצרכים שלכם כמשפחה ועל פי מה שמאפיין את אורח החיים שלכם. תהליך זה חשוב ביותר, מכיוון שהתוצאות תהליך זה ילוו אתכם לאורך חייכם העתידיים, מרגע שתכנסו לדירה ובחיי היום יום שלכם למשך שנים רבות. לכן חשוב להיעזר בשירותי עיצוב פנים של מעצבת פנים אשר תדע לתכנן עבורכם תוכנית בהתאם לתוכניות הקבלן. לאחר בחירת תוכנית העבודה יש להתאים את שאר המערכות שכוללות: חשמל ותאורה, אינסטלציה ומיזוג ועוד. בכל אלו מעצבת הפנים שלכם תעזור לכם לאורך כל התהליך במקביל לעדכון התוכניות ביצוע עבור הקבלן.

מעצבת פנים

אלו דברים חשוב לשים לב בעת תכנון דירת קבלן?

במהלך תכנון דירת הקבלן ובעזרת מעצבת פנים במרכז או בכל אזור שתחליטו לרכוש דירה או לבנות בית,מומלץ להשתמש בשירותיה כמה שיותר מוקדם בכדי שאפשר יהיה לשים לב לדברים הבאים:

חלוקת הדירה– חשוב שחלוקת הדירה תהיה מתאימה לאורח החיים שלכם ולצרכים האישיים שלכם.  שינויים קטנים כמו הוספה או הזזה של קירות בבית, יעזור להגדיל או להקטין את החדרים בחלל הבית או אפילו ליצור מקום אחסון. אם רוצים להגדיל את חדר הארונות שלנו שהוא צפוף וקטן או חדר רחצה קטן ולא נגיש, מעצבת הפנים תוכל לפתור לכם.

מיקום נקודות החשמל- חשוב לבדוק כמה נקודות חשמל יש לכם ולמקם אותם בצורה נכונה בעזרת תיכנון של מעצבת הפנים. חשוב להשקיע בנקודות חשמל גם אם תצטרכו להוסיף עוד בתשלום. חשוב למקם את המפסקים בגבהים הנכונים בהתאם לצורך. כמובן שחלק מתהליך העיצוב פנים יהיה לתכנן את התאורה הדקורטיבית שתיצור אווירה נעימה וביתית.

גבס– אם תחליטו להוסיף גבס להנמכות או לאחסון או אפילו לנוי, גבס יעזור לכם עד מאוד לשנות את הבית שלכם מקצה לקצה.

צבע וטקסטורות קיר– צביעת הקירות בצבעים בהירים בכל חלל הבית לצד הוספת קיר דומיננטי בצבע אחר  או בטפטים, בריקים, טקסטורות קיר שונות יכניסו עניין לבית ויעשירו את מראה הבית. מעצבת הפנים שלכם תעזור לכם בצבעים אלו ותתאים אותם לאופי הבית ולאופי שלכם.

טקסטיל ואקססוריז- הוספת שטיחים, וילונות, כריות ועוד יוסיפו רבות לבית ויתנו הרגשת חום וביתיות. באביזרים אלו אפשר להתפרע ולהעיז יותר בצבעים מכיוון שקל וזול להחליף את הפריטים הללו לעומת ריהוט.